Św. Krzysztofie – módl się za nami

(Z ogłoszeń parafialnych)

We sobotę – Święto  Św. Jakuba Apostoła – Patrona miasta powiatowego Brzeska oraz WSPOMNIENIE ŚW. KRZYSZTOFA – PATRONA KIEROWCÓW, MOTOCYKISTÓW I PODRÓŻNYCH. Z tej racji w SOBOTĘ Msza Święta wieczorem o godz. 18.00 ku czci Św. Krzysztofa połączona z błogosławieństwem kierowców i pojazdów mechanicznych. Zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich kierowców i często podróżujących. Po Mszy błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Jak co roku przy tej okazji wspieramy AKCJĘ ŚW. KRZYSZTOF ORGANIZOWANĄ PRZEZ MIVA POLSKA, STOWARZYSZENIE NA RZECZ MISYJNYCH ŚRODKÓW TRANSPORTU. Poprzez złożoną ofiarę pomagamy misjonarzom w zdobywaniu i zakupie misyjnych środków transportu, aby mogli skutecznie ewangelizować i pomagać.