Ogłoszenia

9 sierpnia 2020 – XIX Niedziela Zwykła  Rok – A

Wprowadzenie do Mszy : Przychodzimy na niedzielną Eucharystię , aby spotkać się z Bogiem przez sakramentalne uobecnianie ofiary Chrystusa. Wśród burz i niepokojów współczesnego życia potrzeba nam chwil ciszy, modlitwy i refleksji. Niech więc to nasze niedzielne Eucharystyczne spotkanie będzie oddechem wiary i pomocą do bezpośredniego kontaktu z Bogiem. Żyjemy w świecie zabieganym i pełnym hałasu. Bóg jednak przemawia w ciszy serca. Stańmy więc w chwili ciszy, by uświadomić sobie, że jesteśmy słabi, by usłyszeć Boży głos.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

W tym tygodniu w liturgii kościoła będziemy przeżywać.

Poniedziałek – Święto św. Wawrzyńca, Diakona i męczennika.

Wtorek – Wspomnienie św. Klary, dziewicy.

Czwartek 13 sierpnia Kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Msza Święta z okolicznościowym kazaniem i procesją wokół Kościoła na wzór fatimski o godz. 18 .00. serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy wszystkich parafian i przybyłych gości.

Piątek – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

SOBOTA – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte według niedzielnego porządku o godz. 8.00, 10.00 , 16.00.  Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

 Serdeczne Bóg Zapłać tym, którzy w minioną sobotę troszczyli się o czystość Kościoła i kwiaty do ołtarza oraz za złożenie ofiary na potrzeby Kościoła, a dziękuję; Pani.  Irena Marecik, Janina Musiał, Maria Drużkowska i Anna Grochola. Do sprzątania na najbliższą sobotę prosimy ; Pani Aneta Sady, Anna Romaniszyn, Krystyna Pabijan, Marta Wójtowicz.

2 sierpnia 2020 – XVIII Niedziela ZWYKŁA

26 LIPCA 2020 r. – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

19 LIPCA 2020 r. – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

12 LIPCA 2020 r. – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

5 LIPCA 2020 r. – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

28 CZERWCA 2020 r. – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA